Arka Sokaklar 452. Bölüm Fragmanı 13 Ekim 2017

Arka Sokaklar 452. Bölüm Fragmanı 13 Ekim 2017
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Arka Sokaklar 452. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 452. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? Arka Sokaklar dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Arka Sokaklar 452. Bölüm Fragmanı İzle

Arka Sokaklar 452. Bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Arka Sokaklar dizisi, yepyeni bölümleriyle her Cuma saat 20.00’da Kanal D ekranlarında yer alıyor.

Arka Sokaklar 452. Bölümde Neler Olacak?

Suat’ın ölümüyle yıkılan Hüsnü’nün hüznü devam edecek. Ancak çocuklarıyla birlikte yeni bir hayata başlamaya çalışan Hüsnü, yaşadığı travmayı atlatmaya çalışacak. Mesut Komiser, farklı bir görev için Doğu bölgesine gönderilecek. Ekip dışında kalan Mesut, arkadaşlarını çok özleyecek fakat görevi için pek çok şeyden fedakârlık edecek. Bu sırada ekipte, farklı suçları aydınlatma peşinde olacak. Bir tecavüz olayıyla sarsılan ekip, tecavüzün perde arkasını aydınlatmaya çalışacak. Son bölümde teröristler tarafından kaçırılan öğretmen cephesinde de, olumlu gelişmeler yaşanacak. Öğretme, Mesut Komiser ve ekibi tarafından kurtarılabilecek mi?

Bedran, Tüm Ekibi Uğraştıracak!

Çete lideri Bedran, arka sokaklar ekibiyle çatışmaya girmiş ve çatışmada yaralanmıştır. Fakat yardımcıları tarafından kurtarılmayı başaran Bedran, ekip tarafından tekrar yakalanabilecek mi? Bedran ve yardımcıları, Hüsnü’ye zor anlar mı yaşatacak? Bedran’ın şehirde yapacağı eylemleri engellemeye çalışan ekip, büyük bir operasyonun içine girecek. Aynı zamanda ekip, istihbarat çalışmalarını da sürdürmeye devam edecek.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Arka Sokaklar Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.