İstanbullu Gelin 20. Bölüm Fragmanı 13 Ekim 2017

İstanbullu Gelin 20. Bölüm Fragmanı 13 Ekim 2017
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

İstanbullu Gelin 20. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 20. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 20.bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin hangi kanalda yayınlanıyor?

İstanbullu Gelin 20. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin, kısa sürede geniş bir izleyen kitlesine ulaşmayı başardı. Özcan Deniz ve Aslı Enver’in sevilen dizisi, her Cuma saat 20.00’da Star TV ekranlarında tutkunlarıyla buluşuyor.

İstanbullu Gelin 20. Bölümde Neler Olacak?

Süreyya ve Faruk’un boşanma çabası, yeni bölümle birlikte sonuç bulacak. Faruk’un boşanma talebini kabul etmemesi üzerine Süreyya zor duruma kalacak. Bununla birlikte zor bir süreç geçiren Süreyya, ne yapacağını bilemeyecek. Ancak bu durum karşısında Süreyya ile konuşmaya çalışan Faruk, pişmanlığını dile getirecek. Daha önce kendisine atılan tokatla boşanmaya kalkan Süreyya, talebini geri mi çekecek? Faruk Süreyya’ya kendini affettirebilecek mi? Avukatlarla görüşme yapan Faruk, bu boşanmayı onaylamadığını üstüne basarak söyleyecek. Faruk bu süreçte büyük bir çaba verirken, Süreyya her şeyden vazgeçmiş gibi davranıyor. Bu süreçte yara alan Süreyya ve Faruk tekrar oturup konuşmayı deneyecek.

Faruk, Süreyya’yı İkna Edebilecek mi?

Boşanma konusunda Süreyya ile konuşmayı deneyen Faruk, onu evliliklerini kurtarmak için ikna etmeye çalışıyor. Aynı zamanda her an Faruk’u düşünen Süreyya’da ikna olmaya hazır gibi görünüyor. Ancak boşanma talebini geri çekmekten vazgeçen Süreyya, Faruk konusunda net kararlar alacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

İstanbullu Gelin Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.