Masum 4. Bölüm Fragmanı 15 Ekim 2017

Masum 4. Bölüm Fragmanı 15 Ekim 2017
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Masum 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum 4. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Masum 4. Bölümde neler olacak? Masum dizisi son bölümde neler oldu? Masum dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Masum 4. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D’nin sevilen polisiye dizisi Masum, 4. Bölüm fragmanını izleyenleriyle buluşturdu. Haluk Bilginer’in dizisi Masum, her Pazar saat 23.30’da Kanal D’de.

Masum 4. Bölümde Neler Olacak?

Cevdet’in başı bir türlü beladan kurtulmayacak. Ailesini de korumaya çalışan Cevdet, içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmak için eski ekip arkadaşlarından yardım isteyecek. Ancak başındaki belalardan bir türlü kurtulamayacak. Cevdet’in ailesine aldığı tehditte onu tamamen yıkacak. Özellikle küçük oğlunun can güvenliğini korumaya çalışan Cevdet, ailesi için elinden geleni yapmaktadır. Cevdet’in ekip arkadaşları da onun güvenliğini sağlamak için, farklı çabaların içine girecek. Bu durumda emniyetin güçlerini kullanmaya çalışan arkadaşlar, büyük bir çıkmazın içine girecekler.

Cevdet’in Başı Belada!

Gizemli bir tehdit içerisinde olan emekli komiser Cevdet, bu tehdidin kaynağını bulmaya çalışıyor. Ancak bir türlü başındaki olumsuzluklardan kurtulamayan Cevdet, ailesini kurtarmak için farklı girişimlerde bulunacak. Kendisine düzenlenen tuzağın içinden çıkmaya çalışırken daha büyük bir tuzağa sürüklenecek. Her dakikası heyecan dolu olan dizinin yeni bölümü, takipçileri tarafından merakla beklenmektedir. Cevdet, ailesinin güvenliğini sağlayabilecek mi? Cevdet’in oğlu, tehdit altında mı?

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Masum Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.