Payitaht Abdülhamit 19. Bölüm Fragmanı İzle 6 Ekim 2017

Payitaht Abdülhamit 19. Bölüm Fragmanı İzle 6 Ekim 2017
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Payitaht Abdülhamit 19. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamit 19. Bölümde neler olacak? Payitaht Abdülhamit son bölümde neler oldu? TRT 1’in sevilen dizi, tarihten sahneleri izleyenlerine sunmaktadır. Sultan Abdülhamit’in hayatını ele alan dizi, her Cuma saat 20.00’da TRT 1’de.

Payitaht Abdülhamit En Son Neler Oldu?

Sultan Abdülhamit’in hayatını anlatan dizi, son dönemlerde Abdülhamit’in düşman devletler tarafından tehdit edildiğini ele alıyor. Büyük bir gerekçesi olan Abdülhamit, düşmanları eline koz vermemek için tüm gayretini gösteriyor. Aynı zamanda yeni nizam tertipleri oluşturan Sultan Abdülhamit, son olarak Surre Nizamı’nı oluşturmuştur. Buna bağlı olarak kendini ve ordusunu koruma altına almayı amaçlamıştır. Bunun dışında, ittifak devletleri de harekete geçmiş ve Abdülhamit’i yıkmak için ellerinden geleni yapmışlardır. Ancak Abdülhamit, askeri konuda oldukça tecrübelidir. Bunun yanı sıra Abdülhamit’in stratejik planlarını nizam tertipleri yürütmektedir. Devlet işleri tüm karmaşıklığıyla devam ederken, Hatice’de talihsiz bir olayın içine sürüklenmektedir. Kemalettin ile olan ilişki sallantıda olan Hatice, zorunlu bir evlilik mi yapacak? Kemalettin ve Naime, dünya evine mi girecek? Abdülhamit, nizam tertipleriyle harbe hazırlanabilecek mi?

Payitaht Abdülhamit 19. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamit 19. Bölüm fragmanı, önümüzdeki zamanlarda ekranlarda yer alacak. Yeni sezonuyla büyük sürprizleri beraberinde getiren dizi, 19. Bölüm fragmanıyla izleyicilerin beğenisine sunulacak. Dizi hakkındaki tüm detaylara ve oyuncu kadrosuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Payitaht Abdülhamit Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.