Şevkat Yerimdar 20. Bölüm Fragmanı 13 Ekim 2017

Şevkat Yerimdar 20. Bölüm Fragmanı 13 Ekim 2017
  • 5/5
  • 2 oy
2 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Şevkat Yerimdar 20. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şevkat Yerimdar 20. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Şevkat Yerimdar 20. Bölümde neler olacak? Şevkat Yerimdar son bölümde neler oldu? Şevkat Yerimdar hangi kanalda yayınlanıyor?

Şevkat Yerimdar 20.Bölüm Fragman İzle

Şevkat Yerimdar 20. Bölüm fragmanı izleyenleriyle buluştu. Eğlenceli ve komik sahnelere izleyicileri tanık eden 20. Bölüm fragmanı, yeni bölümle birlikte kendisini tamamlayacak. Sevilen dizi Şevkat Yerimdar her Cuma saat 20.00’da FOX TV ekranlarında yer alıyor.

Şevkat Yerimdar 20. Bölümde Neler Olacak?

Şevkat’in eğlence ve kahkaha dolu maceraları, izleyenlerini yine ekran başına kilitlemeyi başaracak. Şevkat ve Esin arasında geçen büyük maceralar, yeni bölümde de keyifli dakikalarla yayınlanacak. Esin’in Şevkat’i düzeltme çabaları, olumsuz sonuç alacak. Ancak Şevkat, Esin’e kendisini kanıtlamak için elinden geleni yapacak. Kendi hayatını düzene sokmaya çalışan Şevkat, Esin’in önderliğinde meditasyon bile yapacak. Tüm bu olaylar kahkaha dolu dakikalarla, izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaracak. Aynı zamanda holding patronu olan Şevkat, holdingde de işlerin karışmasına neden olacak.

Şevkat, Esin için Değişmeye Çalışıyor!

Esin’in isteği üzerine kendini değiştirmeye çalışan Şevkat, kendi hayatını olumlu anlamda yönlendirmeye çalışıyor. Bu yönlendirmelerde pekte başarılı olamasa da, elinden geleni yapmaya çalışıyor. Bu çalışmalar Esin’in ilgisini çekerek, Şevkat’e bağlanmasını sağlıyor.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Şevkat Yerimdar Dizisi Dizi Yorumları

  1. zeyno dedi ki:

    Çok güzel bir dizi şevkat ve esine bayiliyorum

    1. admin dedi ki:

      https://www.yenifragmanlar.com/yerli-dizi-fragmanlari/sevkat-yerimdar-dizisi/ Dizinin diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz @zeyno

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.