Söz 17. Bölüm Fragmanı izle 16 Ekim Pazartesi

Söz 17. Bölüm Fragmanı izle 16 Ekim Pazartesi
  • 0/5
  • 0 oy
0 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Söz 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Söz 17. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Söz 17. Bölüm tanıtımında neler oluyor? Söz yeni bölümde neler olacak? Söz 17. Bölüm hangi kanalda ve hangi günde? gibi birçok sorunun cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Söz 17. Bölümde Neler Olacak

Star Tv’nin sevilen dizilerinden olan ve çıktığı günden bugüne büyük ilgi ile izlenilen Söz dizisinin yeni bölümünde suikaste kurban giden Yavuz’un durumu hala belirsizliğini korumaktadır. Büyük Bey ve Sancar timin hamlesi karşısında zor durumda kalmış ve bu zor durumdan kurtulmak için çıkış yolu arayışına girmiştir. Büyük Bey, time karşı öfkelenmiştir ve onların sonunu getirmek için yeni bir plan devreye sokacaktır. Karabatak sayesinde Büyük Bey hakkında ki bazı gerçekleri ulaşılmış ve bu gerçekler doğrultusunda bir önceki bölümde operasyon düzenlenmişti. Bu durum karşısında Büyük Bey tedbir seviyesini en üstlere çekecektir. Soluk kesen Söz 17. Bölüm fragmanını sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Söz Son Bölümde Neler Oldu

Yavuz uğradığı suikasttan kurtulmuş olmasına rağmen hayat mücadelesi vermektedir. Yavuz’un bu durumu timi düşmanlarına karşı bileyecektir ve sinirler gerilmiştir. Karabatak yine yeteneklerini konuşturmuş ve buna bağlı olarak da edindiği bilgiler ile Sancar’a ve Büyük Bey’e bir darbe indirilmesini sağlamıştır.

Söz 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Söz 17. bölümü kendi günü olan 16 Ekim Pazartesi günü ekranlarda olacak. Bu dizinin yeni bölümü saat 20:00’de sevenleriyle buluşuyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Söz Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.