Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölüm 14 Ekim 2017

Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölüm 14 Ekim 2017
 • 4.7/5
 • 3 oy
3 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 33.3% 66.7%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu? Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölümde neler olacak? Fazilet Hanım ve Kızları hangi kanalda yayınlanıyor?

Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölüm Fragmanı İzle

Sevilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları yepyeni bölümleriyle her Cumartesi, saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Heyecan dolu bölümleriyle izleyicisiyle buluşan dizi, yeni bölümlerini sevenlerine sunuyor.

Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölümde Neler Olacak?

Kerime’nin konağa girmesi herkesi şaşırtıyor. Ancak oğlunu arayan Kerime, konağı karıştırmak için yeterli oluyor. Ece karşılaştığı olay karşısında, bebeğini kaybetmeden kurtarmayı başarıyor. Aynı zamanda Hazım ve Ece’nin düğününün ardından farklı olaylarda yaşanıyor. Herkese açık ve büyük organizasyona yapılan düğün, cemiyet dünyasında ses getiriyor. Fakat Hazım Bey’in kendisinden çok küçük olan eşi Ece ile olan evliliği herkes tarafından tepki ile karşılanıyor. Ece’nin bu durumdan zarar görmemesini sağlayan Hazım Bey, çocukları karşısında kendisini feda edecek. Özellikle Sinan’ın tepkisinin büyük olmasına rağmen her şeyi göze alacak.

Düğün Sonrası Şok Olaylar Yaşanacak!

Ece ve Hazım Bey’in düğününün ardından dayanamayan Kerime, gerçek oğlunun kim olduğunu açıklamak istiyor. Sinan Kerime ile babasının ilişkisini sorgulamaya başlıyor. Bakalım Kerime, Sinan’ın gerçek annesi mi?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Fazilet Hanım ve Kızları Dizi Yorumları

 1. Zeynep dedi ki:

  18 bölüm de kazayı kim yapacak

  1. admin dedi ki:

   tüyolarr geliyorrr

 2. Zeynep dedi ki:

  Fazilet hanım ve kızları kazayı yapan kim çok merak ediyorum

 3. Zeynep dedi ki:

  Hazım bey mi yapacak kazayı bir ipucu verseniz yeterli aslında

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.