Bizim Hikâye 3. Bölüm Fragmanı ve Bizim Hikâye Dizisinde 3. Bölümde Neler Olacak?

Bizim Hikâye 3. Bölüm Fragmanı ve Bizim Hikâye Dizisinde 3. Bölümde Neler Olacak?
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

FOX TV’nin yeni yayın döneminde yer alan Bizim Hikâye dizisi, dizi tutkunları tarafından merakla takip edilmektedir. Bizim Hikâye, başarılı oyuncu kadrosu ve sağlam senaryosuyla birlikte izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. Sevilen dizi, her Perşembe saat 20.00’da FOX TV’de.

Filiz’in hayatı yeni aşkıyla tamamen değişmiştir. Ancak âşık olduğunu kendine itiraf edemeyen Filiz, kısa süre içerisinde bu durumu kabullenir. Ancak bu olay, Filiz’in hayatında pek çok değişikliği de beraberinde getirecektir. Filiz başındaki yeni aşk macerasıyla uğraşırken, Filiz’in babası da başındaki belalardan kurtulmaya çalışmaktadır. Bir gece nezarete düşen alkolik babanın, nezaretten çıkıp çıkmayacağı izleyicilerin merak ettikleri detaylar arasında yer almaktadır.

Bizim Hikâye 3. Bölümde Neler Olacak?

Filiz farklı olayların içine sürüklenecek ve bu olaylardan kurtulmaya çalışacaktır. Filiz’in babasının nezaretten kurtulup kurtulamayacağı ise, merak edilen konular arasında yer almaktadır. Alkol bağımlısı olan baba, çocuklarının başına da dert açacaktır. Ancak Filiz’in yeni aşkı Barış, duruma el koyacak ve Filiz’e yardım etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda yeni bölümü merakla beklenen dizi, sürpriz sahnelerle izleyicilerine ulaşacaktır. Barış’tan sürpriz bir itiraf gelecek mi? Filiz’in babasına karşı tepkisi ne olacak? hepsinin cevabı, yeni bölüm içerisinde yer almaktadır. Bunun dışında Filiz’in küçük kardeşi de, yaramazlıklar yapmakta ve okulda yaptığı kural dışı işlere bağlı olarak cezalar almaktadır. Küçük çocuğun müdür tarafından sürekli uyarı alması da, okuldan atılmasına sebep olacak mı?. Bizim Hikâye 3. bölümde neler olacak diye merak eden seyirciler, yeni bölümü büyük bir heyecanla beklemektedir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bizim Hikaye Dizisi Dizi Yorumları

  1. muhammed mustafa dedi ki:

    bence ali cemale karşı düşmanlığnı bırakması lazım ve maviye her şeyi anlatması lazım fatma ise bebeğinin ölmediğni öğrenmeli

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.