İsimsizler 16. Bölüm Fragmanı izle 25 Eylül 2017

İsimsizler 16. Bölüm Fragmanı izle 25 Eylül 2017
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

İsimsizler 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve izleyicileri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Kanal D’de ekrana gelen İsimsizler dizisinin 16. bölümü 25 Eylül 2017 Pazartesi 20:00’de ekranlara gelecek. Kaymakam Murat’ın düşmanları sürekli artmakta ve Murat tüm düşmanları ile mücadele etmek zorunda. Peki 16. Bölümde Murat düşmanları ile nasıl savaşacak?

İsimsizler 16. Bölüm Fragmanı

Murat, Hatem’in ateş çemberine girmiş ve hayatı tehlikededir. O cehennemden kaçan Murat’ı, Fatih ve ekibi bulmak için hemen harekete geçecek; ama bir yandan da diğer düşmanları ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Kudret yine büyük bir plan yapar ve İstanbul’u altını üstüne getirecek bir plan yapar. Yaptığı bu plandan herkes habersizdir; ama Handan bu planı kısa bir süre içerisinde öğrenecek ve bunu engellemek için hemen harekete geçecektir. Murat Hatem ve adamlarından kaçarken hiç ummadığı birinden yardım alacaktır ve isimsizler ekibi, ekiplerinden tek bir kişinin daha yitip gitmemesi için var güçleri ile onu kurtarmaya çalışacaktır. Kudret tarafında ise işler gayet yolundadır. Yaptığı plan ona göre gayet güzeldir ve kimsenin bu plandan haberi yoktur. İstanbul’u kana bulamasına az bir süre kalmıştır ve bunun keyfini sürmektedir. Handan ise Kudret’in peşinde onu her an takip etmektedir.

İsimsizler 16. bölümün en merak edilen konusu ise, ekibe yardım eden kahramanlardır. Onlara yardım eden bu kahramanların kimlikleri ve kime bağlı oldukları, bu diziyi sevenlerin bu bölümde arayacakları ilk cevaplar arasında yer alıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

İsimsizler Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.