İsimsizler 17. Bölüm izle 2 Ekim 2017 Pazartesi

İsimsizler 17. Bölüm izle 2 Ekim 2017 Pazartesi
  • 5/5
  • 2 oy
2 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Kanal D’de ekranlara gelen ve son zamanların en iddialı dizilerinden olan İsimsizler dizisinin yeni bölümü olan 17. Bölümü yine bomba gibi geliyor. İsimsizler 17. bölüm fragmanı bu dizinin fanları tarafından merakla beklenmekte ve dizinin yeni bölümü şüphesiz yine soluksuz bir bölüm olacak. Dizinin 17. Bölümü 2 Ekim 2017 tarihinde KANAL D’de olacak.

Son Bölümde Neler Olmuştu?

İsimsizler dizisi son bölümü olan 16. bölümü ile seyircilerine soluksuz bir bölüm sundu ve bir sonraki bölüm olan 17. bölüm içinde merak uyandırdı. 16. Bölümde kışlaya baskın yiyen tim, zorlu bir süreçten geçmiştir. Neyse ki bu baskın sonucunda ekip üyelerinin hiç birine ciddi bir şey olmamıştır. Kudret ise yine bir kötülük peşindedir ve bu sefer ki hedefi Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’dur. İstanbul’da bir eylem planı yapan Kudret’in en büyük avantajı ise, bu durum hakkında hiç kimsenin bilgisinin olmamasıdır. Yalnız Handan bir şekilde bu hain planı öğrenir ve bu planın devreye sokulmaması için çalışmalara başlar. Kudret’i her an izleyen Handan bu eylemi engellemek için yardım alacaktır. Son bölüme göre diyebiliriz ki, İsimsizler 17. bölümünde tim Kudret’in peşine düşecektir ve onu alt etmek isteyecektir. Fatih güçlenen düşmanlarına karşı pes etmeyecek ve ekibini düşmanları ile girişeceği savaş için hazırlayacaktır.

İsimsizler 17. Bölüm Fragmanı izle

İsimsizler 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için sitemizde videosu bulunmamaktadır. Fragman yayınlandığı zaman siz değerli ziyaretçilerimiz için fragman videosunu paylaşacağız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

İsimsizler Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.