İsimsizler 18. Bölüm Fragmanı izle

İsimsizler 18. Bölüm Fragmanı izle
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%

İsimsizler 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İsimsizler 18. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İsimsizler 18. Bölüm hangi gün ve hangi kanalda? gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz bu yazıda, son dönemlerin en iyi dizilerinden olan İsimsizler dizisi hakkında bilgileri paylaşacağız.

İsimsizler 18. Bölüm Fragmanı izle

Öncelikle İsimsizler 18. bölüm fragmanı henüz yayına girmemiştir; ama yayınlandığı zaman sitemizde fragman yerini alacaktır. İsimsizler 17. bölümünde Kor Yakup üzerine oyunlar oynanmaya başlanmıştır. Zira Kor Yakup onlar düşmanları için büyük bir tehdit olmuştur. Sonunda ise kızı kaçırılır ve bu şekilde sindirilmeye çalışılır. Yalnız Kor Yakup’da bunun için yeni bir hamle yapmaya hazırdır. Bu zamana kadar sinsice savaşan düşman, İsimsizler ekibi ile birilikte artık yüz yüze bir savaş içine girmek zorunda kalır. İsimsizler ekibi artık bir savaş için hazırdır. Kudret ise son zamanlarda yediği darbeler karşısında iyice hırçınlaşmıştır ve yeni planlar yapacaktır.

İsimsizler son bölümünde en dikkat çeken detay ekibin içinde bir köstebeğin olma ihtimalidir. Ekipte ki bu şüphe herkesin birbirine farklı bir göz ile bakmasına yol açacaktır. Peki gerçekten de ekibin içinde bir köstebek var mıdır?

İsimsizler 18. Bölüm Ne Zaman ve Hangi Kanalda?

İsimsizler yeni bölümü olan 18. bölüm 9 Ekim 2017 Pazartesi günü ekranlar da yerini alacak.Bu dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler KANAL D ekranlarında 9 Ekim günü saat 20.00’de bu dizinin yeni bölümünü izleyebilecekler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

İsimsizler Dizi Yorumları

  1. Anonim dedi ki:

    Isimsizler bir numara lütfen devam etsin Fatah ve handan Cok yakisiyorlar

    1. admin dedi ki:

      Dizinin twitter sayfasına gönderildi.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.