İsimsizler 19. Bölüm Fragmanı izle

İsimsizler 19. Bölüm Fragmanı izle
  • 5/5
  • 2 oy
2 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

İsimsizler 19. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İsimsizler 19. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İsimsizler 19. Bölümde neler olacak? İsimsizler 19. Bölüm hangi kanalda hangi gün yayınlanacak? gibi birçok sorunun cevabını bulabileceğimiz bu yazıyı sizler için derledik.

İsimsizler Son Bölümde Neler Oldu?

İsimsizler son bölümünde yine heyecan dolu sahnelerin yanı sıra gerilim dolu dakikalar yaşatmıştı. Son bölüm sonrasında izleyiciler İsimsizler 19 Bölüm fragmanını merakla beklemeye başladı. Fatih, kurmay ne kadar karşı olsa da bir operasyon yapacaktır ve bu operasyon ile birçok fayda sağlanmıştır. Kudret yine bir şeyler peşindedir ve bu sefer sınırları değiştirecek diye bahsettiği bir sevkiyat planlar. Ekibin yakından tanıdığı biri karşılarına çıkmıştır ve bu durum herkesi şaşkına çevirir.

İsimsizler Yeni Bölümde Neler Olacak?

İsimsizler 19. bölümünde Kudret’in terör örgütüne gönderdiği sevkiyat Fatih ve ekibi tarafından engellenecektir. Kudret için çok önemli olan bu sevkiyatın engellenmesi karşısında, Kudret nasıl bir yol izleyecektir? Fatih bu başarılı operasyonı gerçekleştirmiştir; ama onun için en büyük hedef Araf’ı yakalamaktır. Peki Fatih bu bölümde amacına ulaşabilecek midir? Kudret, ekip tarafından darbe alsa da, bambaşka bir planı daha vardır ve bu plandan kimsenin haberi yoktur. Kurmay ile görüşen dayının aklında ne vardır?

İsimsizler 19. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

İsimsizler yeni bölümü olan 19. bölümü Kanal D ekranlarında yerini alacak ve yeni bölüm 16 Ekim Pazartesi günü sevenlerinin karşısında olacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

İsimsizler Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.