Oyun Fragmanları

Bir oyun tutkunun yada oyunu nasıl oynayacağını bilmeyen biri için oyun fragmanı ve oyun tanıtım videoları bulunmaz bir nimet. Oyun fragmanları artık günümüz de neredeyse film gibi hazırlanıyor ve gelişen teknoloji ile harmanlanan oyunlar, hiç oyun oynamayı sevmeyen birini bile kendine çekebiliyor.

Oyun Tanıtım Videoları

İşte tam da o tarz oyun fragmanları nı sizler ile paylaşarak oynamayı düşündüğünüz oyun hakkında hem detaylı bilgi sunuyoruz, hemde oyun hakkında editörümüz tarafından yorumlar yaparak ön bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bilgisayar oyunlarının yanı sıra sitemizde mobil oyunların tanıtım videolarına da yer veriyoruz ne de olsa artık hayat mobil dünyaya doğru gidiyor.

Oyun tanıtım videoları ve oyun fragmanlarını sizlere sunarken hiçbir ayırım yapmıyor, hem eski efsaneleşen oyunları paylaşıyor hem de yeni çıkan tüm pc ve mobil oyunlar dünyasının tanıtım fragmanlarını sizlere sunuyoruz.


The Crew 2 Oyun Tanıtım ve Fragmanı

Ubisoft tarafından 16 Mayıs tarihin de duyurulan The Crew 2 oyunu fragmanı (araba yarışı), tüm  oyun severler’i heyecanlandırdı. Ancak oyunun...

Mobil Counter-Strike Oyunu : Guns Of Boom Fragmanı Tanıtımı İzle

Guns Of Boom son zamanların en iyi mobil counter-strike tarzı oyunu, guns of boom nasıl oynanır? Guns oF Boom oyun...

Araba Yarışı Tutkunlarına: Forza Motorsport 7 Oyun Tanıtım Fragmanı

Araba yarışı tutkunlarının merakla beklediği “Forza Motorsport 7” ve beklentilerin üstünde bir oyun tanıtımı ile karşınızdayız 🙂 Forza Motorsport 7...