Sevda’nın Bahçesi 3. Bölüm Fragmanı izle

Sevda’nın Bahçesi 3. Bölüm Fragmanı izle
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Sevda’nın Bahçesi 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sevda’nın Bahçesi 3. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Sevda’nın Bahçesi 3. Bölüm hangi kanalda? Sevda’nın Bahçesi 3. Bölüm Fragmanında neler olacak?

Sevdanın Bahçesi 3. Bölüm Fragmanı izle

Sevilen dizinin 2. Bölümünde Sevda Aylin’in yaptığı düzmecelere sessiz kalamaz ve Aylin’le konuşmaya gider. Bu konuşma Sevda’nın istediği gibi gitmez çünkü Aylin eğer yaptığı sahtekârlıklara göz yummazsa sırrını herkese yayacağıyla ilgili Sevda’yı tehdit eder. Bu tehditle ne yapacağını bilemeyen Sevda köşeye sıkışmıştır. Aylin’in yaptıklarına göz yummak istemeyen Sevda, aynı zamanda sırrının da ortaya çıkmasını istemez. Diğer bir yandan Defne ve Levent bağlarını iyice güçlendirecek ve birbirlerine yakınlık gösterecektir. Ancak hesaba katmadıkları şey ise baba kız olmalarıdır. Bunu bilmeyen Defne ve Levent’in bu derece yakınlık göstermesinden Sevda rahatsız olacaktır. Bu gerçeği öğrenirlerse ikisi içinde iyi olmayacaktır. Sevda’nın Bahçesi izleyicileri son bölümde neler oldu büyük bir merak içinde beklemektedirler.

 

Sevda bütün bu olaylarla uğraşırken, Eray’ın Sevda’ya olan hisleri gün geçtikçe fazlalaşacaktır. Bu durumdan rahatsız olan Levent en yakın arkadaşı Eray’ın Sevda’ya yakınlaşmasını engellemeye çalışır. Levent onu bu konuda uyarır ve Eray’a hissettirmeden Sevda’yı ondan uzak tutmaya çalışır. Bu sırada Tolga Londra’ya geri döner ve Veda partisi restoranda yapılır. Veda partisinde yaşanan olay herkesi derinden etkilemiştir. Bu olaydan en çok etkilenen ise Tolga olacaktır. Defne’ye karşı derin duygular besleyen Tolga onu kendine âşık etmek için büyük uğraşlar verecekken yaşanan olay ortalığı karıştıracaktır. Sevdanın Bahçesi 3. Bölüm fragmanı izleyicileri bu diziyi 7 Ekim Cumartesi Günü saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sevdanın Bahçesi Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.