Sevdanın Bahçesi 4. Bölüm Fragmanı 14 Ekim 2017

Sevdanın Bahçesi 4. Bölüm Fragmanı 14 Ekim 2017
  • 5/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Sevdanın Bahçesi 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sevdanın Bahçesi 4. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Sevdanın Bahçesi 4. Bölümde neler olacak? Sevdanın Bahçesi son bölümde neler oldu? Sevdanın Bahçesi hangi kanalda yayınlanıyor?

Sevdanın Bahçesi 4. Bölüm Fragmanı İzle

Sibel Can’ın yeni ve sevilen dizisi Sevdanın Bahçesi, her Cumartesi saat 20.00’da Kanal D ekranlarında yer alıyor.

Sevdanın Bahçesi 4. Bölümde Neler Olacak?

Levent ve Sevda farklı bir yola girecekken, Eray bu durum üzerine yoğunlaşacak. Eray’ın Levent karşısında her zaman gösterdiği kibirli tavrı, yine devam edecek. Fakat Sevda’nın da tepkilerini anlayamayan Eray, Sevda’nın özel hayatı hakkında araştırmalar yapacak.  Eray bu olaylarla uğraşırken Aylin’de, Sevda’yı tehdit etmeye devam ediyor. Sevda’nın büyük sırrını öğrenen Aylin, hain planlar yapıyor ve bu sırrı ortaya çıkarmaya çalışıyor. Ancak Sevda’da bu durum karşısında kayıtsız kalmayacak.

Sevda’nın Sırrı Açığa Çıkacak mı?

Sevda’nın Levent ile ilgili büyük sırrını öğrenen Aylin, her fırsatta Sevda’yı tehdit etmeye devam ediyor. Ancak bu durum, Sevda’nın işlerinin aksamasına neden oluyor. Bir takım önlemler almak isteyen Sevda, Aylin’in tehditlerini durdurabilecek mi? Defne ve Levent arasındaki yakınlaşma, nasıl noktalanacak? Levent, Defne’nin kendi kızını olduğunu öğrenebilecek mi? Sevda, Defne’ye her şeyi açıklamaya karar mı veriyor? İzleyicilerin merak etikleri sorular, 4. Bölüm ile birlikte son bulacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sevdanın Bahçesi Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.