Söz 15. Bölüm Fragmanı İzle

Söz 15. Bölüm Fragmanı İzle
  • 0/5
  • 0 oy
0 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Her Pazartesi saat 20.00’de Star Tv ekranlarında sevenleri ile buluşan Söz dizisi 14. bölümü ile dün yine seyircilerine soluksuz bir bölüm izletti. Dünkü bölüm sonrasında Söz 15. bölüm fragmanı diziyi sevenler tarafından merakla beklenmeye başlandı. Peki Söz 15. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

Söz Son Bölümünde Neler Oldu?
Kıdemli Üsteğmen Yavuz karakteri başta olmak üzere ekipte yer alan tüm oyuncular dizi sevenler tarafından tam not almaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde vatanını her şeyden öteye koyan ekibin kışlası bir saldırıya maruz kalmıştı ve bu saldırı hiç beklenmedik bir anda gelmişti. Bunun üzerine hemen karşı saldırıya geçen kahramanlar, kısa bir süre şaşkınlık geçirseler de durumu toparlamayı başarmıştı. Çolak, Yavuz ve timi sayesinde arka arkaya güç kaybetmeye devam ederken, bir yandan da eski otoritesine kavuşma planları yapıyor. Kışlaya düzenlenen saldırı arkasından tim özel bir görev alıyor ve bir Türkmen köyüne intikal ediyorlar. Sancar ve ekibi bu Türkmen köyünü altını üstüne getirme planları yapmaktadır. Tim komutanı Yavuz bu köyün tehlike altında olduğunu ve acilen boşaltılmasını ister. Yalnız Türkmenler bunu reddeder. Kalıp yurtlarını korumak isterler. Bu durum Yavuz ve ekibinin işlerini daha da zorlaştıracaktır. Tüm bu savaşın içinde Bahar ve Yavuz’un ilişkileri de evliliğe doğru emin adımlar ile ilerlemektedir.

Söz 15. Bölüm Fragmanı İzle

Söz 15. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için fragmanı yayınlayamıyoruz; ama en kısa süre içerisinde fragman eklenecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Söz Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.