Söz 16. Bölüm Fragmanı izle

Söz 16. Bölüm Fragmanı izle
  • 1/5
  • 1 oy
1 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
100% 0% 0% 0% 0%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

Söz 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 16. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Söz 16. Bölümde neler olacak? Söz son bölümde neler oldu? gibi soruların cevaplarını merak eden Söz dizisinin hayranları sabırsızlıkla yeni bölüm olan 16. Bölümü bekliyor. Peki 16. Bölümde neler olacak?

Söz 16. Bölüm Fragmanı izle

Star TV’nin geçen sezon başlayan ve oyuncu kadrosunda birçok yıldız bulunan Söz dizisi en son bölümü olan 15. bölümü ile 2 Ekim Pazartesi günü ekranlara gelmişti. Bu bölümün arkasından dizi hayranları hemen bir sonraki bölüm olan Söz 16. bölüm fragmanını internet üzerinden araştırmaya başladı. 15. Bölümde Çolak hain bir plan yapar ve timi bir binanın içine oyun yaparak yollar. Bina bomba ile döşenmiştir ve bomba patlamıştır. Hafız ise vatanı uğruna savaşırken ona çok ihtiyacı olan eşinin yanında olamama huzursuzluğunu yaşar. Eşi ile birlikte uzun süre beklediği doğum yaklaşmıştır; ama Hafız yine görevi için ekip ile birlikte savaşmaktadır. Doğum gerçekleşir; ama Hafız yine eşinin yanında olamayacaktır. Söz 16. bölüm fragmanı izleyicilerinin de tahmin ettiği üzere araları zaten kötü olan Hafız ve eşi arasında ipler iyice gerilecektir.

Söz 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Söz 16. bölüm fragmanı kısa bir süre içerisinde yayınlanacaktır ve dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı zaman sitemizden bu fragmanı izleyebileceksiniz. Söz 16. Bölümü 9 Ekim 2017 Pazartesi günü yine Star TV kanallarında sevenleri ile buluşacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Söz Dizisi Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.