SüperNatural Yeni Sezon 13. Sezon Tanıtımı ve Fragmanı İzle

SüperNatural Yeni Sezon 13. Sezon Tanıtımı ve Fragmanı İzle
  • 0/5
  • 0 oy
0 oyX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Oy vermeyi unutmayın
[Total: 0 Average: 0] Teşekkürler

13 Sezondur devam eden Supernatural 13. sezon 1.bölüm fragmanı yayınlandı.  The CW kanalında 12 Ekim de başlayacak olan süpernatural 13. sezon şimdiden tanıtımı ile göz doldurdu. 13. Sezon 1.bölüm fragmanı incelemeden önce dizinin geçmişinden biraz bahsedelim;

2005 yılından bu yana devam eden dizinin 13. sezonu da geçtiğimiz diğer tüm sezonlarda olduğu gibi macera dolu olacağa benziyor, Sam ve Dean’in yeni maceraları doğa üstü olaylar, 2 dünya arasında yaşanan mücadeleleri konu alan dizi de her bölüm ayrı heyecanlı. Supernatural diziyi baştan sona izlemeyenler için küçük bir dizi özeti geçecek olursak; Sam ve Dean daha dünya da yokken Anneleri bir doğa üstü varlıkları avlayan bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmişti ve o şekilde büyütülmüştü ta ki babalarıyla tanışana kadar.

Sam ve Dean dünyaya geldiğinde Anneleri avcılık adına hiç bir şey yapmazken kötü ruh gelip annelerini Sam ve Dean den kopardı ve Babaları da buna şahit olup intikam yemini etti. Annelerini öldürenin peşine düşen baba vincester uzun yıllar Sam ve Dean ile ilgilenemedi ve en sonunda babalarını da kaybeden kardeşler kendi hayatlarını yaşamaya başladılar.

Sam daha sakin ve okul hayatı sürerken, Dean baba ve annesinin yolundan giderek Avcı oldu ve Sam’i de sakin hayatından koparıp yanına aldı.

Sam ve Dean’in maceraları 13. sezondur Supernatural de devam ediyor ve hala ilk günkü kadar keyifli.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Supernatural Dizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumlarınız Dizilerin Resmi Twitter Sayfalarına Gönderilmektedir.